Istarski palninarski savez

Dani Istarskih planinara

ODRŽANI DANI ISTARSKIH PLANINARA

1.  16.11.2003. Žbevnica, 150 učesnika, ŽP Buzet-Žbevnica i Račja vas-Žbevnica
2.  14.11.2004. Zrenj, 130 učesnika, Grožnjan-Zrenj i Bračana-Zrenj
3.  13.11.2005. Skitača, 130 učesnika, Labin-Skitača i Brovinje-Skitača
4.  12.11.2006. Krculi, 300 učesnika, Sv. Katarina-dolina Raše-Sutivanac-Krculi
5.  11.11.2007. Grožnjan, 320 učesnika, Grožnjan-Sv. Juraj-Završje-Grožnjan
6.  09.11.2008. Krculi, 310 učesnika, Barban-Feštinsko kraljevstvo-Krculi
7.  11.2009. Krculi, 300 učesnika, Dvigrad-Vidulini-Krculi
8.  14.11.2010. Krculi, 500 učesnika, Barban-Feštinsko kraljevstvo-Krculi
9.  13.11.2011. Brest pod Učkom, 600 učesnika, Lupoglav-Tenkovsko p.-Brest p/U
10. 17.06.2012. Kožljak, 210 učesnika, Carići (Brseč)-Šikovac-Kožljak
11. 16.06.2013. Buzet, 510 učesnika: Staza 7 slapova – cijela i kraća varijanta
12. 15.06.2014. Krasica, 200 učesnika, otvorenje E12, Buje-Grožnjan-Krasica
13. 18.10.2015. Račja Vas, 240 učesnika, Račja Vas-Gomila-Marećica-Račja Vas
14. 16.10.2016. Brest pod Učkom, 200 učesnika, Brest p/U-Franetov put-Brest p/U
15. 15.10.2017. Brest, 250 učesnika, Brest-Špićasti vrh-Žbevnica-Brest

DODIJELJENE SPOMEN ZNAČKE

Brončana značka

(4 učešća na Danu IP)

71 planinarki i planinara

Srebrna značka

(8 učešća na danu IP)

1.  Stanko Vivoda, HPD “Planik” Umag
2.  Jadranka Rodin, HPD “Planik” Umag
3.  Jadranka Linardon, PD “Glas Istre” Pula
4.  Aldo Cherin, PD “Glas Istre” Pula
5.  Marija Roviš, HPD “Planik” Umag
6.  Marinela Vadnov, HPD “Planik” Umag
7.  Elda Zugan, HPD “Planik” Umag
8.  Gordana Plavšić, PD “Glas Istre” Pula
9.  Damir Fabijančić, HPD “Planik” Umag
10. Ljubica Poropat, HPD “Planik” Umag
11. Marija Rumac, PD “Opatija” Opatija
12. Boris Rumac, PD “Opatija” Opatija
13. Ratomir Raukar, PD “Opatija” Opatija
14. Marijan Krbavčić, PD “Glas Istre” Pula
15. Marija Rikel, PD „Opatija“ Opatija
16. Milivoj Filipović, PD “Opatija” Opatija                                                                                 17. Steka Damir, HPD “Planik” Umag                                                                                     18. Darko Kalac, PD “Glas Istre” Pula                                                                                   19. Zlata Markežić, HPD “Planik” Umag
20. Selvina Babahmetović, PD “Opatija” Opatija
21. Ago Babahmetović, PD “Opatija” Opatija
22. Dragan Drobnjak, PD “Elektroistra” Pula
23. Ivan Krizman, PD “Elektroistra” Pula

Zlatna značka

(12 učešća na danu IP)
1. Aldo Cherin, PD „Glas Istre“ Pula
2. Jadranka Linardon, PD “Glas Istre” Pula
3. Jadranka Rodin, HPD “Planik” Umag
4. Ljubica Poropat, HPD “Planik” Umag
5. Gordana Plavšić, PD “Glas Istre” Pula
6. Marija Roviš, HPD “Planik” Umag
7. Elda Zugan, HPD “Planik” Umag